قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

كلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان آذربایجان شرقی می باشد و شرط استفاده از این وب سایت قبول توافقنامه بین كاربران و سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان آذربایجان شرقی به شرح زیر می باشد:
این وب سایت یك سیستم مدیریت محتوا می باشد كه از چندین صفحه متنوع تشكیل یافته و قوانین و مقرراتی را جهت استفاده كاربران از سایت تدوین نموده است كه كاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از سایت می بایست با تمامی این شرایط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت
این سایت تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نكات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

لینك به سایت های دیگر
كلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان آذربایجان شرقی می باشد ولی ممكن است شامل لینك هایی به سایت های دیگر باشد. سایت های لینك داده شده از درون سایت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم، این لینك ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار داده و محتوای هر لینك، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم. 

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع
جهت استفاده از این سایت شما متضمن می شوید كه تحت هیچ شرایطی از سایت ما در كارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت تحت هیچ شرایطی كه موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و یا صرفاً جهت لذت شخصی باشد نمی باشید.

استفاده از امكانات ارتباط جمعی
این سایت ممكن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه های خبری، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد كه امكان ارتباط شما با سایر كاربران را فراهم كرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید كه متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

  • بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر كاربران.
  • انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، برحرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.
  • بارگذاری فایل ها یا مواردی كه به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مغایرت داشته باشد.
  • بارگذاری فایل هایی كه شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای كه موجب بروز اختلال در عملكرد یك كامپیوتر دیگر گردد.
  • تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.
  • رهبری، هدایت و تشكیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.
  • توزیع فایل هایی كه قبلاً توسط یك كاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.
  • محدود كردن و یا محروم ساختن هر كاربری از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی سایت.
  • برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

این سایت هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی كاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم كه در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یك كاربر را به قسمت های مختلف سایت نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن كاربر را حتی بدون ذكر علت از لیست اعضاء سایت حذف نماییم.
این سایت این حق را برای خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را كه در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، یا رد كرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.
همواره نهایت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصی خود، دوستان و یا بستگان در سیستم های ارتباط جمعی داشته باشید.
برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممكن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گذاشته شده باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

اطلاعات و فایل های ارائه شده در وب سایت و یا ارسال ها شده در وب سایت ما
این سایت ادعائی نسبت به تملك اطلاعات و فایل هایی كه توسط شما درون سایت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد ها، پیشنهادها، مطالب ارسالی، بارگذاری فایل و یا ثبت هرگونه اطلاعات در سایت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاری فایل و ثبت نظر، آن را به ما هدیه داده باشید.
این سایت مجبور به پرداخت هیچ پاداش و یا هزینه ای در قبال ارسال های شما نیست. همچنین هیچ الزامی نسبت به پذیرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتی این اجازه را دارد تا در هر زمانی مطالب ارسالی شما را حذف نماید.
شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر كلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و طبق قانون پاسخگو خواهید بود.

رفع مسئولیت
اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سایت ما ممكن است شامل خطاهای گرافیكی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذكر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین تولید كنندگان این محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
ورود کاربر


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟